betclic

Kilka dni przerwy Darko Jevticia

Ostatnia aktualizacja: 29/01/16 15:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Pomocnika poznańskiego Lecha, Darko Jevticia czeka kilka dni przerwy. Szwajcar zamienił boisko piłkarskie na siłownię i tam pracuje z trenerem przygotowania fizycznego Andrzejem Kasprzakiem - informuje oficjalna strona mistrzów Polski.

Jevtić podczas czwartkowego treningu w trakcie gierki taktycznej podkręcił staw skokowy. - Wczoraj czułem się lepiej, ale od rana boli - mówi piłkarz. - Potrzebuje dwóch-trzech dni odpoczynku od boiska. Dzisiaj rano pojawił się na stawie skokowym obrzęk - tłumaczy klubowy lekarz dr Paweł Cybulski cytowany przez lechpoznan.pl

Na siłowni Szwajcar pracował nad siłą fizyczną, ale z wyłączeniem stawu skokowego, który został specjalnie zabezpieczony. - Zobaczymy, co będzie z nim dalej. Lekarz powiedział, żeby na razie nie trenował z drużyną. Pracował za to nad siłą fizyczną tak jak część zespołu - mówi asystent trenera Kibu Vicuna.

Pozostali piłkarze zostali przez sztab podzieleni na dwie grupy. Ta, która w czwartek trenowała dwa razy w piątek rano pracowała przez godzinę nad siłą fizyczną. Pozostali piłkarze, ci którzy wczoraj popołudniu nie trenowali, pracowali przez półtorej godziny nad taktyką. - To był trening z piłkami. Pracujemy nad taktyką, więc tego na tym obozie jest dużo. Pod koniec zajęć było też trochę biegania - przyznaje drugi trener Kolejorza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela