betclic

Kilka miesięcy przerwy Winiarskiego

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 19:00, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Michał Winiarski nie mógł pomóc zespołowi w rywalizacji z Indykpolem AZS Olsztyn. Kilka dni temu przyjmującemu PGE Skry odnowił się uraz pleców, którego nabawił się jeszcze w okresie przygotowawczym do obecnego sezonu - czytamy na oficjalnej stronie bełchatowskiego klubu.

Wielokrotny reprezentant Polski zmagał się z problemami zdrowotnymi od turnieju London Legacy Volleyball Cup w Londynie. Po kilku konsultacjach lekarskich i okresie rehabilitacji wydawało się, że nasz gracz najgorsze ma już za sobą. Winiarski powrócił na boisko pod koniec listopada i do końca minionego roku był ważnym ogniwem naszego zespołu. Pokazał wtedy, jak bardzo chce pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników sportowych. Niestety w ostatnim czasie kłopoty z plecami powróciły i przyjmujący ponownie został wykluczony z gry.

Po powtórnych konsultacjach medycznych, wspólną decyzją Winiarskiego i Zarządu Klubu, zdecydowano, że nasz siatkarz podda się operacji, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu. Zdaniem lekarzy szybki termin wykonania zabiegu i odpowiednia rehabilitacja, umożliwią kontuzjowanemu siatkarzowi wznowienie treningów po około trzymiesięcznej rekonwalescencji. 
Źródło: Skra Bełchatów
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!