Klich przypieczętował siódme zwycięstwo Kaiserslautern

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Piłkarze FC Kaiserslautern wygrali u siebie z MSV Duisburg 2:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu osiemnastej kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Na Fritz Walter Stadion cały mecz w ekipie gospodarzy zaliczył Mateusz Klich. Kacper Przybyłko został zmieniony siedem minut przed końcem. Chwilę wcześniej zobaczył żółtą kartkę.

Pierwszy gol dla miejscowych padł kwadrans po przerwie i zdobył go wprowadzony na początku drugiej połowy Luksemburczyk Maurice John Deville. Zwycięstwo przypieczętował w czwartej minucie doliczonego czasu gry Mateusz Klich.

Dzięki siódmej wygranej w sezonie "Czerwone Diabły" awansowały na ósmą pozycję w tabeli. "Zebry" natomiast doznały już jedenastej porażki w bieżących rozgrywkach i zamykają klasyfikację. Na czele stawki jest zespół RB Lipsk.