betclic

Klinsmann: Rozegraliśmy wspaniały mecz

Ostatnia aktualizacja: 26/06/16 12:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych w meczu o trzecie miejsce Copa America Centenario przegrała 0:1 z Kolumbią. Mimo porażki, trener " The Stars and Stripes", Juergen Klinsmann pochwalił swoich zawodników – poinformowało "ESPN".

– W szatni pogratulowałem zawodnikom. Myślę, że zasłużyli na dużo komplementów. Wszyscy zawodnicy wspierali się na boisku. Rozwijaliśmy się jako drużyna. Oglądanie tego zespołu, sprawiało radość. Chcieliśmy wygrać z Kolumbią i to nam się nie udało. Uważam jednak, że rozegraliśmy wspaniały mecz – powiedział Klinsmann.

Jedyny gol dla "Los Cafeteros" padł w 31. minucie gry. Na listę strzelców wpisał się Carlos Bacca. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Santiago Arias.

– Możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nasi rywale wygrali, bo byli skuteczni. Wykorzystali jedyną okazję w pierwszej połowie. Nam zabrakło skuteczności. Trafiliśmy w poprzeczkę i zmarnowaliśmy kilka dobrych sytuacji – dodał 51-letni szkoleniowiec.

Finał Copa America Centenario rozegrany zostanie w poniedziałek o godz. 2 polskiego czasu. Argentyna zmierzy się w nim z Chile.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!