betclic

Kłopoty kadrowe Legii przed meczem z Zawiszą

Ostatnia aktualizacja: 06/04/16 13:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Sytuacja kadrowa Legii przed meczem z Zawiszą nie jest najlepsza. Na wtorkowym treningu nie pojawili się Kasper Hamalainen, Tomasz Jodłowiec, Ariel Borysiuk i Michał Masłowski. W zajęciach uczestniczyli już natomiast Igor Lewczuk i Michał Kucharczyk - czytamy na oficjalnej stronie wicemistrzów Polski.

- Kasper Hamalainen trenuje indywidualnie. Cieszę się, że tak troszczycie się o zdrowia naszego Fina. Trochę nas zaatakował wirus, Masłowski i Gui mieli gorączkę, chorował też Borysiuk. Igor Lewczuk jest już natomiast zdrowy, trenuje i być może zagra. Wykluczony jest natomiast występ Tomasza Jodłowca. Michał Kucharczyk pojedzie z nami do Bydgoszczy. Zobaczymy, czy zagra
- przyznał trener Stanisław Czerczesow.

Wygląda na to, że opiekun stołecznej ekipy może mieć problem z zestawieniem środka pola w Bydgoszczy. Tomasz Jodłowiec leczy uraz ścięgna Achillesa, Ariel Borysiuk jest chory, a Stojan Vranjes nie zagra z Zawiszą z powodu czerwonej kartki, którą obejrzał jeszcze w ćwierćfinale z Chojniczanką.

Rewanżowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz rozpocznie się w środę o 18:00. Pierwszy mecz warszawski klub wygrał 4:0.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!