betclic

Kłopoty kadrowe Wisły Kraków

Ostatnia aktualizacja: 18/12/15 08:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W kończącym rundę jesienną spotkaniu z Pogonią Szczecin Wisła Kraków zagra aż bez pięciu podstawowych piłkarzy. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Macieja Jankowskiego i Krzysztofa Mączyńskiego.

- Sytuacja kadrowa nie jest zbyt dobra. Wiadomo, ile mieliśmy w ostatnim czasie urazów, wszystko tak naprawdę się skumulowało. To jest nasz największy kłopot. Na pewno nie będzie jutro z nami Sadloka, Jovicia, Brożka, Boguskiego, który jest po operacji, i Guerriera. Mączyński oraz Jankowski znajdują się w kadrze na mecz, lecz wraz z fizjoterapeutami będą pracować nad tym, aby móc zagrać
– powiedział trener Marcin Broniszewski przed spotkaniem z Portowcami.

Przypomnijmy, że podczas ostatniego meczu w Gdańsku boisko z powodu urazu w 39. minucie opuścił Sadlok.
- Póki nie będzie ostatecznej diagnozu dotyczącej stanu zdrowia Maćka, to nie ma co gdybać. Musimy być przygotowani na warianty. Pech nas nie omija i w zasadzie w każdym z ostatnich meczów musieliśmy dokonywać zmian przed przerwą, bo kontuzje nas gonią i wykańczają – zaznaczył Broniszewski.

Istnieje spora szansa, że po nowym roku wraz z drużyną przygotował się będzie Boban Jović.
- 11 stycznia będzie mógł z nami trenować. Pierwotnie wyglądało to na bardzo poważny uraz, ale diagnoza po zabiegu jest taka, że po udanej rehabilitacji dołączy do nas - dodał.

Piątkowe spotkanie z Dumą Pomorza rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela