betclic

Kłopoty Pogoni przed meczem z Legią

Ostatnia aktualizacja: 04/11/15 16:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Lista kontuzjowanych piłkarzy Pogoni Szczecin cały czas się wydłuża - informuje oficjalna strona Dumy Pomorza. Obecnie w grupie rekonwalescentów są: Hubert Matynia, Ricardo Nunes, Robert Obst, Sebastian Rudol, Karol Danielak i Łukasz Zwoliński, którego staw skokowy ucierpiał podczas ostatniego meczu ligowego z Górnikiem Zabrze.

We wtorkowych zajęciach brał udział Mateusz Matras, ale on będzie pauzował w Warszawie za nadmiar żółtych kartek. Do kadry wróci zapewne Jarosław Fojut, który już odcierpiał karę za kartki.

Występ pierwszych czterech wymienionych graczy także jest wykluczony. Prawdopodobnie każdego z nich zobaczymy na boisku najwcześniej w przyszłym roku. – Karol Danielak także nie zagra z Legią. Leczenie urazów mięśni brzucha zawsze jest trudne i trwa nieco dłużej – tłumaczy szkoleniowiec Pogoni cytowany przez pogonszczecin.pl.

Natomiast w przypadku Łukasza Zwolińskiego trwa walka z czasem. Najprawdopodobniej nie będzie trenował przez najbliższe dni. – Na tą chwilę „Zwolaka” nie bierzemy pod uwagę, bo nie ma go z nami na zajęciach. Trudno powiedzieć, czy coś się zmieni do meczu z Legią – dodaje Czesław Michniewicz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela