betclic

Klopp: Benteke już wie, co poprawić

Ostatnia aktualizacja: 28/12/15 20:43, Komentarzy: 2

0
2
Fot. YouTube

Menadżer Liverpoolu Jurgen Klopp powiedział otwarcie, że elementem, który wymaga znaczących nakładów pracy, jest skuteczność. W pojedynku z Leicester City The Reds na 26 stworzonych okazji wykorzystali tylko jedną.

Ostatecznie zwycięstwo Liverpoolowi zapewniła bramka Christiana Benteke zdobyta w drugiej połowie, co jednak nie uspokoiło niemieckiego trenera.

- Kiedy nie strzelasz goli, to zaczynasz szukać innych rozwiązań, albo sposobu, który pozwoli stwarzać więcej sytuacji. Nie można czekać na tą jedną sytuację - trzeba po prostu stwarzać ich więcej. Mamy wielu piłkarzy, którzy świetnie grają głową, nie udało nam się jednak tego do tej pory wykorzystać - mówił Klopp.

- Czasem zdarza się pech. Adam miał parę sytuacji, kiedy mógł zakończyć akcję ale zabrakło mu trochę szczęścia. Zdobywanie bramek to coś, nad czym ciężko pracujemy - dodał Niemiec.

Zwycięskie trafienie Belga było jego 6 bramką w tym sezonie. - Rozmawiałem z Christianem o kilku rzeczach i teraz już wie, co musi poprawić - dodał Klopp. - On ma wielki potencjał, więc za każdym razem kiedy coś jest nie tak, wiadomo, że może nad tym popracować - podsumował były opiekun Borussii Dortmund.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +1208
Kibicuje:
Arsenal Londyn
01.01.2016 / 20:20:08
myślę że w końcu odpali pod skrzydłami Kloppa to może jeszcze liverpool się złapie do top4. Bo z Brendanem to nie mogłem patrzeć jaki piach grają
Junior
dis182
Zarejestrowany od: 527 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +323
Kibicuje:
Liverpool FC
29.12.2015 / 16:43:07
on juz to dawno powinien wiedziec, nie karz nam dluzej czekac tylko wez sie do pracy i w koncu chcemy widziec efekty, bo wiemy i oczekujemy po Benteke wiele

Tabela