betclic

Klopp chce piłkarza Leicester City?

Ostatnia aktualizacja: 30/12/15 10:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Fingerhut / Shutterstock.com

Menadżer Liverpoolu Juergen Klopp już rozgląda się za ewentualnymi wzmocnieniami swojego składu. Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich bardzo wysoko na liście życzeń Niemca znajduje się 20-letni obrońca Leicester City Ben Chilwell.

Obecnie młody zawodnik, który przez wielu postrzegany jest jako przyszły reprezentant Anglii, przebywa na wypożyczeniu w drugoligowym angielskim Huddersfield Town. Spekuluje się, iż ekipa z czerwonej części Merseyside jest skłonna zaoferować za usługi niezwykle utalentowanego piłkarza cztery miliony funtów.

Oprócz The Reds chęć pozyskania wychowanka Lisów wyrażają również szkoleniowcy takich klubów jak Chelsea, Tottenham Hotspur, czy też Arsenal, który już w lecie proponował drużynie z King Power Stadium nieco ponad trzy miliony.

W bieżącym sezonie w Sky-Bet Championship Ben Chilwell rozegrał siedem meczów, w tym sześć od pierwszej do ostatniej minuty. Warto zaznaczyć, iż w dwóch starciach jego zespół zachowywał czyste konto. Huddersfield Town po 24. kolejkach plasuje się na dziewiętnastej lokacie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 883 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
30.12.2015 / 15:37:34
Dobra decyzja , duże wzmocnienie obrony

Tabela