betclic

Klopp: Chcę poczuć niesamowity klimat Anfield

Ostatnia aktualizacja: 22/10/15 15:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. 360b/Shutterstock

Menedżer Liverpoolu FC, Juergen Klopp przyznał w ostatnim wywiadzie, że nie może się doczekać swojego pierwszego meczu na Anfield i wezwał kibiców "The Reds" do głośnego dopingu.

W czwartek 48-letni Niemiec poprowadzi swój zespół w trzeciej kolejce Ligi Europy. Rywalem jego podopiecznych będzie drużyna rosyjskiego Rubina Kazań.

- To będzie jedna z tych wyjątkowych chwil, na którą wszyscy czekają. Wiemy, co musimy zrobić i chcemy doświadczyć tej szczególnej atmosfery - powiedział Klopp cytowany przez "Mirror".

- Pragnę znaleźć się na Anfield, poczuć i zobaczyć ten niesamowity klimat. Być może kibice zechcą nas zaskoczyć i będą głośniejsi, niż kiedykolwiek wcześniej. Niech spróbują, to będzie bardzo pozytywne - dodał.

- Nadchodzący mecz będzie niezwykle ważny, dlatego na boisku musimy zachować cierpliwość. Niewątpliwą zaletą będzie fakt, że zagramy u siebie. Mam nadzieję, że nikt nie oczekuje spektakularnego wyniku wywalczonego już w pierwszych minutach, bo wtedy spotka go rozczarowanie - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
22.10.2015 / 18:04:38
YNWA aż ciarki przechodzą

Tabela