betclic

Klopp: Chcę zdobywać trofea z Liverpoolem w każdym sezonie

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 11:07, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Juergen Klopp zapowiedział, że w każdym sezonie chce zdobywać trofea dla Liverpoolu.

Blisko był już w poprzednich rozgrywkach - w finale Ligi Europy jego drużyna przegrała jednak z Sevillą. Niemiec ma nadzieję, że w przyszłości będzie mógł świętować razem z kibicami Liverpoolu. Niedawno przedłużył kontrakt z tym klubem do połowy 2022 roku.

- Chciałbym sześć kolejnych sezonów kończyć sukcesem. Moim marzeniem jest przejechać przez Liverpool wielkim autobusem i świętować z 700 tysiącami ludzi. Uwielbiam to - mówi Klopp. 

- Łatwo było przedłużyć kontrakt z Liverpoolem. Klub na pewno znalazłby sobie nowego menedżera, a ja innego pracodawcę. W obu przypadkach nie chodziło więc o brak alternatyw. Po prostu chcieliśmy pracować razem. Podjąłem decyzję, gdy w referendum decydowano o Brexicie. Wszyscy zastanawiali się, co się wydarzy, a ja po prostu przedłużyłem umowę. Przecież cokolwiek się wydarzy, to Wielka Brytania będzie w Europie. Jesteśmy do siebie bardzo podobni, choć są pewne różnice - dodaje Niemiec.

- Czuję się świetnie. Mam nadzieję, że za sześć lat spojrzymy w przeszłość i stwierdzimy, że nie zmarnowaliśmy czasu - kończy Klopp.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
dream_catch
Zarejestrowany od: 1134 dni
Ilość komentarzy: 452
Oceny: +802
Kibicuje:
Polska Real Madryt
26.08.2016 / 11:39:03
A ja chcę być udziałowcem Realu. Szanse na te trofea ma raczej marne
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 662 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
26.08.2016 / 11:30:04
Chodzi mu o to, że on zawsze chce jakiegoś trofeum, a nie że chce regularnie zdobywać je co roku bo to jest absolutnie niemożliwe.

Tabela