betclic

Klopp: Origi musi się jeszcze sporo nauczyć

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 12:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Juergen Klopp, menadżer Liverpoolu, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zdaniem rozwój czysto piłkarski Divocka Origiego przebiega zgodnie z planem. 21-letni Belg w tym sezonie rozegrał dziesięć meczów, w których strzelił dwie bramki.

Osiemnastokrotni mistrzowie Anglii po dziewięciu seriach gier plasują się w tabeli angielskiej ekstraklasy na wysokim trzecim miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia punktów. Nad czwartą Chelsea mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi.

– W październiku ubiegłego roku Divock Origi odstawał od pierwszej drużyny. Dopiero po kilku miesiącach wzbił się na wyższy poziom. Dostał dodatkowy czas na regenerację i dojście do odpowiedniego rytmu po kontuzji. Tak czasami trzeba postąpić – stwierdził Juergen Klopp, cytowany przez "liverpoolfc.com".

Teraz, po dwunastu miesiącach, jest w zupełnie innej formie. Ostatnio odbyłem z nim rozmowę. Według mnie wszystko idzie w dobrym kierunku. To wciąż młody zawodnik, więc musi się jeszcze sporo napracować i nauczyć – zaznaczył.

Jeżeli przechodzisz do wielkiego klubu to musisz sobie zdawać sprawę z obowiązków jakie na ciebie tam czekają. Chcemy jako klub się rozwijać, tak więc w każdej sytuacji zawodnik musi dawać drużynie maksimum swoich umiejętności – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Geri
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Kibicuje:
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
29.10.2016 / 13:22:31
Mam nadzieje, ze Go wyszlifujesz, Jürgen...bo chlopak ma talent.

Tabela