betclic

Klopp: Drużyny nie prezentują w tym momencie swojej najlepszej piłki

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 19:59, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Christian Bertrand/Shutterstock

Jurgen Klopp w swoim pierwszym spotkaniu w roli menedżera Liverpoolu zagrał w październiku minionego roku na wjeździe z Tottenhamem Hotspur. W sobotę czeka go druga wizyta na White Hart Lane, przed którą niemiecki szkoleniowiec powiedział, że jego dotychczasowy okres pracy na Anfield Road to mieszanka dobrych i złych momentów. 

- Dokonałem kilku podsumowań po poprzednim sezonie: dobre rzeczy, niezbyt dobre rzeczy, rzeczy wymagające rozwoju, dosłownie wszystko. To jest nowy sezon, są wielkie oczekiwania wobec naszej drużyny, zwłaszcza z zewnątrz, tak to wygląda - powiedział Klopp, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Letnia przerwa jest dobra, kiedy masz czas na wspólną pracę, ale trzeba znaleźć odpowiedni rytm. To dlatego wszystkie drużyny nie prezentują w tym momencie swojej najlepszej piłki. Powiedziałbym, że wszyscy mogą się poprawić. Każdy może grać lepiej w kolejnych tygodniach i miesiącach. Dotyczy to nas i tak samo Tottenhamu - stwierdził były szkoleniowiec Borussii Dortmund. 

Jego podopieczni w pierwszym meczu pokonali Arsenal, ale następnie ulegli Burnley. - Dla nas wszystko mogło być lepiej, ale mogło też być gorzej. Ciągle jesteśmy na naszej drodze. Ostatnia porażka zawsze jest bardziej odczuwalna niż ostatnie zwycięstwo. Na razie wszystko jest w porządku. Jesteśmy dość optymistycznie nastawienie do sezonu, ale wiemy oczywiście, że czeka nas ciężki mecz na Tottenhamie - zakończył Klopp.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!