expekt

Klopp: Jeśli mamy dzień, to możemy wygrać z każdym

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 10:24, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Juergen Klopp jest zadowolony z postępów poczynionych przez graczy Liverpoolu, ale zapowiada wzmocnienia w najbliższym oknie transferowym.

Media od dłuższego czasu informują o piłkarzach przymierzanych do Liverpoolu. Jednym z nich jest Piotr Zieliński, który obecnie jest wypożyczony z Udinese do Empoli.

- Potrzebujemy nowych piłkarzy. Postaramy się znaleźć takich, którzy będą dla nas wartościowymi wzmocnieniami. Chcemy, żeby w drużynie była większa konkurencja. Dzięki niej wszyscy zawodnicy będą mogli zrobić krok do przodu - mówi Klopp.

- Pracujemy nad transferami, ale na razie nie mogę o nich mówić publicznie. Jeśli uda nam się je przeprowadzić, to będziemy lepsi - dodaje Niemiec.

Klopp ma powody do zadowolenia, bo jego drużyna gra coraz lepiej. Jest też blisko zakończenia rozgrywek mocnym akcentem - w następną środę zmierzy się z Sevillą w finale Ligi Europy.

- Rozegraliśmy w tym sezonie kilka wspaniałych meczów, które będą wspominane bardzo długo - mówi charyzmatyczny szkoleniowiec.

- Jestem zadowolony z postępu, który drużyna zrobiła w ostatnim czasie. Jeśli mamy swój dzień, to możemy wygrać z każdym. Nie we wszystkich meczach, ale często, więc już jest dobrze. Wciąż jednak mamy dużo do zrobienia. Musimy ustabilizować formę i tracić mniej goli - komentuje Klopp.
Źródło: skysports.com
dafabet
Dodaj komentarz
Junior starszy
ownenemy1
Zarejestrowany od: 542 dni
Ilość komentarzy: 245
Oceny: +637
Kibicuje:
Liverpool FC Polska
11.05.2016 / 11:30:07
Coś w tym jest. To co pokazali z Borussią... nie mam pytań ;)
Senior
robin hood
Zarejestrowany od: 1470 dni
Ilość komentarzy: 541
Oceny: +10474
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Manchester United Manchester City AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
11.05.2016 / 11:25:11
expekt
Klopp: Jeśli mamy dzień, to możemy wygrać z każdym - a jezeli macie dobre dwa dni?

Tabela