betclic

Klopp: Jeśli mamy dzień, to możemy wygrać z każdym

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 10:24, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Juergen Klopp jest zadowolony z postępów poczynionych przez graczy Liverpoolu, ale zapowiada wzmocnienia w najbliższym oknie transferowym.

Media od dłuższego czasu informują o piłkarzach przymierzanych do Liverpoolu. Jednym z nich jest Piotr Zieliński, który obecnie jest wypożyczony z Udinese do Empoli.

- Potrzebujemy nowych piłkarzy. Postaramy się znaleźć takich, którzy będą dla nas wartościowymi wzmocnieniami. Chcemy, żeby w drużynie była większa konkurencja. Dzięki niej wszyscy zawodnicy będą mogli zrobić krok do przodu - mówi Klopp.

- Pracujemy nad transferami, ale na razie nie mogę o nich mówić publicznie. Jeśli uda nam się je przeprowadzić, to będziemy lepsi - dodaje Niemiec.

Klopp ma powody do zadowolenia, bo jego drużyna gra coraz lepiej. Jest też blisko zakończenia rozgrywek mocnym akcentem - w następną środę zmierzy się z Sevillą w finale Ligi Europy.

- Rozegraliśmy w tym sezonie kilka wspaniałych meczów, które będą wspominane bardzo długo - mówi charyzmatyczny szkoleniowiec.

- Jestem zadowolony z postępu, który drużyna zrobiła w ostatnim czasie. Jeśli mamy swój dzień, to możemy wygrać z każdym. Nie we wszystkich meczach, ale często, więc już jest dobrze. Wciąż jednak mamy dużo do zrobienia. Musimy ustabilizować formę i tracić mniej goli - komentuje Klopp.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
ownenemy1
Zarejestrowany od: 688 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1204
Kibicuje:
Liverpool FC AS Roma Polska
11.05.2016 / 11:30:07
Coś w tym jest. To co pokazali z Borussią... nie mam pytań ;)
Solidny ligowiec
robin hood
Zarejestrowany od: 1615 dni
Ilość komentarzy: 792
Oceny: +13857
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Manchester City Leicester City FC AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
11.05.2016 / 11:25:11
expekt
Klopp: Jeśli mamy dzień, to możemy wygrać z każdym - a jezeli macie dobre dwa dni?

Tabela