betclic

Klopp kupi wielki talent z Włoch?

Ostatnia aktualizacja: 10/10/15 11:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Juergen Klopp już rozpoczął poszukiwania zawodników, którzy mogliby w najbliższym czasie wzmocnić Liverpool. Według najnowszych informacji "Calciomercato" na liście życzeń Niemca znalazł się 21-letni włoski skrzydłowy US Sassuolo, Domenico Berardi.

Młody zawodnik już od dłuższego czasu swoją bardzo dobrą dyspozycją zwraca na siebie uwagę. Spekuluje się, iż potencjalni zainteresowani za usługi wychowanka zielono-czarnych musieliby zapłacić ponad 15 milionów euro. 

Taka kwota nie jest oczywiście żadną przeszkodą dla ekipy z czerwonej części Merseyside, która chce za wszelką cenę wrócić do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Domenico Berardi ma być pierwszym zimowym wzmocnieniem drużyny prowadzonej przez Juergena Kloppa.

Oprócz The Reds chęć zakontraktowania urodzonego w Cariati Marina gracza wyrażają również takie kluby jak AC Milan, czy też AS Roma. W grze o podpis pod kontraktem reprezentanta włoskich młodzieżówek jest również Juventus, który podobno posiada prawo wykupu piłkarza do końca obecnie trwającej kampanii.

W bieżącym sezonie ligowym Domenico Berardi rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach sześć meczów, w tym pięć w Serie A. Zanotował w nich dwie asysty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!