betclic

Klopp: Mourinho nie stał się gorszym trenerem

Ostatnia aktualizacja: 31/10/15 09:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Mourinho nie jest gorszym trenerem niż w zeszłym sezonie - mówi Juergen Klopp przed hitowym meczem Liverpoolu z Chelsea. Jak sam przypomina - dziewiątej z piętnastą drużyną w tabeli Premier League.

Klopp w zeszłym sezonie przeżywał podobną zapaść. Prowadzona przez niego Borussia po kilku świetnych sezonach niespodziewanie wylądowała na dnie Bundesligi. Kryzys udało się jednak zażegnać, a drużyna z Dortmundu zakwalifikowała się do eliminacji Ligi Europy.

- Nie interesowałem się tym, co o nas wtedy mówiono, czy pisano w gazetach. Czułem odpowiedzialność za kibiców i piłkarzy - mówi menedżer Liverpoolu.

Jego zdaniem pod żadnym pozorem nie można lekceważyć Chelsea.

- Mourinho nie jest gorszym trenerem niż w zeszłym sezonie. To samo dotyczy zawodników. Przeżywałem coś podobnego, ale to nie jest jeszcze koniec świata. Chelsea nadal może świetnie grać w piłkę. To nasz problem - powiedział Klopp.

- To wielki mecz, ale w ciągu piętnastu lat pracy w futbolu rozegrałem wiele takich spotkań. Jestem zmotywowany i bardzo chcę wygrać. Im lepszy przeciwnik, tym bardziej ekscytujący mecz. Trzeba jednak pamiętać, że piętnasta drużyna w tabeli zagra z dziewiątą - zakończył Niemiec.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!