Klopp: Oczekujemy od siebie znacznie więcej

Shutterstock
Szkoleniowiec Liverpool FC Juergen Klopp nie krył rozczarowania porażką 0:2 z Hull City w sobotniej konfrontacji Premier League.

Podarowaliśmy rywalom dwie łatwe bramki. Nie graliśmy w pierwszej połowie, tak jak powinniśmy, co z kolei pokazała druga połowa. Gdybyśmy tak grali od początku, w takim tempie i z takim zapałem, to Hull City miałoby więcej problemów -

- Mieliśmy swoje okazje, oczywiście, ale dobrze spisywał się bramkarz Hull City. Rywale bronili się z wyjątkową pasją w obrębie pola karnego

Musimy zgodzić się z całą krytyką. Oczekujemy od siebie znacznie więcej. Biorę pełną odpowiedzialność za to, co pokazali moi piłkarze w tym meczu. Hull City to nie tylko jednak zespół, który potrafi się bronić, ale również groźny, kiedy ma więcej miejsca na boisku. Trudno zaakceptować taką porażkę

Stać nas na dużo lepszą grę i to jest teraz nasz główny problem. Musimy być jednak bardziej regularni. Liga Mistrzów nadal jest naszym celem, ale wiele klubów z Anglii myśli o tym samym i dlatego jest to tak trudne wyzwanie -