betclic

"Klopp to pasjonat. Dał nam nadzieję"

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 16:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. 360b/Shutterstock

Lucas Leiva chwali nowego menedżera Liverpoolu, Jurgena Kloppa, i twierdzi, że dał on jemu i jego kolegom z drużyny nadzieję.

- Kiedy trener jego pokroju przychodzi do zespołu, to zawsze daje dużo nadziei - powiedział Brazylijczyk cytowany przez angielski dziennik "The Independent".

- To nowy początek dla każdego z nas. Jego CV jest niesamowite. Więc myślę, że wszyscy są naprawdę podekscytowani tym, że mogą się od niego wiele nauczyć i rozwinąć jako piłkarze oraz zespół. To jedyny sposób, żeby osiągnąć to, co chcemy osiągnąć - zaznaczył.

Zawodnik Liverpoolu opowiadał również o pierwszych treningach pod wodzą Kloppa - W poniedziałek mieliśmy pierwszy trening z nowym menedżerem. To było bardzo pozytywne. To pasjonat. Jest bardzo otwarty i dużo z nami rozmawia. Na okrągło powtarza - grajcie intensywnie, bądźcie agresywni wobec siebie.

- Zawsze starajcie się wykonać to lepiej, dajcie z siebie więcej, dodatkowe 10 metrów, ponieważ to jest kluczem do sukcesu. Ciągle nam to powtarzał w pierwszych dniach treningów - opowiadał Lucas Leiva.
Źródło: The Independent
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!