Klopp zachwycony grą Liverpoolu. "Tak powinien wyglądać futbol"

Ostatnia aktualizacja: 25/09/16 07:27, Komentarzy: 34

1
34

Liverpool wygrał z Hull 5:1. - Pierwsza połowa była wspaniała - komentował Juergen Klopp.

Liverpool wygrał bardzo pewnie. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się James Milner, po razie do siatki trafiali Adam Lallana, Sadio Mane i Philippe Courinho. Honorowego gola dla gości strzelił David Meyler.

- Pierwsza połowa była wspaniała. Tak powinien wyglądać futbol. Trzeba pokazywać taką grę - mówi Klopp.

- Już w pierwszych minutach można było zobaczyć jak groźne mogą być kontry Hull: naprawdę dobre i trudne do obrony. Analizowaliśmy to, ale i tak byłem zaskoczony ich szybkością. Nic złego nam się jednak nie stało, a potem zaczęliśmy grać. Byliśmy naprawdę dobrzy przy piłce, ale najbardziej imponujące były momenty kontrpressingu. Pod tym względem to był nasz najlepszy mecz do tej pory - dodał Niemiec.

- Były dobrze, nie chcę nikogo krytykować, ale myślę, że w drugiej połowie mogliśmy grać lepiej. Mamy wiele do poprawy. Jeśli grasz wspaniale, to musisz to robić przez cały mecz. Byliśmy wspaniali w pierwszej połowie, a w drugiej tylko dobrzy - podsumował Klopp.
Oceny: +462
Argentyna Belgia Brazylia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Swansea City AFC
25.09.2016 / 21:26:07
a skad ty to mozesz wiedziec, jesli urodziles sie w 96r?
25.09.2016 / 17:21:23
Obecnie, choć ciężko to powiedzieć kibicowi United, to Liverpool i City grają najładniejszą piłkę w lidze i to co ja lubię oglądać. Dużo biegania, intensywność i napór. Bardzo dobrze wykonują swoją pracę i to trzeba podziwiać. Szacunek i oby tak dalej, to każdy lubi oglądać, no może poza rywalami tych drużyn.
Bardzo duzo farta..
Nie wiem czemu ten idiota klopp ich chwali.
seba456789
Zarejestrowany od: 165 dni
Ilość komentarzy: 309
Oceny: +1632
Polska
25.09.2016 / 19:55:18
Na farcie to real wygrał oba finały z Atletico w LM !
seba456789
Polska
25.09.2016 / 19:54:41
na farcie to real wygrał finały z atletico w LM i to oba!!
25.09.2016 / 16:59:24
Dobra panowie.. Wy sie lepiej nie wypowiadajcie, bo to co Wy piszecie to cyrk.
25.09.2016 / 17:19:03
Mistrz :) poczekaj poczekaj, zaraz może co niektórzy bardziej kreatywni może zaczną wymyślać jakieś teorie spiskowe, że mecz oddany czy coś :) kto wie
luNq69
Zarejestrowany od: 622 dni
Ilość komentarzy: 3521
Oceny: +17365
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Termalica Nieciecza
25.09.2016 / 14:33:04
ze slabszymi nie sztuka wysoko wygrac, takie slowa byly by stosowniejsze po meczu z lepszym rywalem i podobnym wynikiem, ale trener musi tez podbudowywac swoich graczy
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1531 dni
Ilość komentarzy: 3786
Oceny: +25723
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
25.09.2016 / 15:38:09
Tak zeszły sezon wyniki z M.C, czy Chelsea to mała istotna rzecz tym bardziej, że w tym sezonie potrafiliśmy wbić Arsenalowi u nich 4 bramki, na Stamford Bridge Liverpool dominował praktycznie przez 90 minut, z Totenchamem zabrakło nam szczęścia żeby od nich też wywieźć 3 pkt, tak same ogórki pokonujemy, a jakbyś śledził bardziiej The Reds to byś wiedział, że wiecej pkt straconych w tamtym sezonie mieliśmy z takimi Hull czy Burnley niż z Chelsea czy Arsenalem.
maxbys
Zarejestrowany od: 346 dni
Ilość komentarzy: 60
Oceny: +296
Arsenal Londyn Francja Juventus Turyn Polska
25.09.2016 / 17:13:21
Co do strzeleniu 4 bramke arsenalowi to co za stoperów miał arsenal w tym meczu?? Bo ja kojaże jakichś młokosów...
Blackrist
Zarejestrowany od: 1494 dni
Ilość komentarzy: 3358
Oceny: +17728
Jagiellonia Białystok Polska
25.09.2016 / 14:58:08
Mistrza Anglii niedawno roznieśli 4:1, z Chelsea też wygrali na Stamford Bridge, choć w nieco mniejszych rozmiarach...czy to też nie byli "lepsi" rywale..?
25.09.2016 / 11:09:42
tak dalej jurgen ,a twój pomnik stanie na anfield!!
Blackrist
25.09.2016 / 12:08:30
To podobno najlepszy start sezonu w wykonaniu Liverpoolu od 1895 roku, czyli od 121 lat..więc szanse na to są ;)
ZielonYyy
25.09.2016 / 13:32:25
Najlepszy jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, a nie pkt, jak będziemy tak strzelać dalej to kto wie co może się zdarzyć :)
25.09.2016 / 10:32:18
Kawał dobrej roboty odwala Juergen Klopp w Liverpoolu. Oby tak dalej bo to zaszczytny klub. Nie moge się ich doczekać w Lidze Mistrzów. W europejskich pucharach zawsze potrafili namieszać.
/ -23
Nie załapią się do pierwszej czwórki więc zapomnij o LM.
mateo89
Zarejestrowany od: 118 dni
Ilość komentarzy: 1416
Oceny: +8693
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
25.09.2016 / 10:31:52
powoli ale co raz bardziej widoczne ze jest to juz druzyna Klopp'a, ktora bardzo widowiskowo gra w pilke, milo sie patrzy.
thefirehunter
Zarejestrowany od: 490 dni
Ilość komentarzy: 3288
Oceny: -6040
25.09.2016 / 10:12:33
Drugi Guardiola. Nie daje sobie w kaszę dmuchać.
zdzislawz
25.09.2016 / 10:04:45
Jeszcze dodam że bramki Continuo są zawsze ozdoba meczu.
Piękny strzał z dystansu , chłopak strzela przepiękne gole :)
Geri
Ilość komentarzy: 959
Oceny: +2320
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
25.09.2016 / 09:58:43
Przeciwnik wprawdzie nie byl wielki ale juz po raz kolejny w tym sezonie Liv pokazuje, ze rok pracy Kloppa dal wspaniale efekty ...jesli chodzi o pressing to w PL nie maja rownych sobie...tyle tylko, ze musza tak grac przez caly mecz, a jesli jeszcze poprawia ogolnie skutecznosc...to udzial w CL jest pewny.YNWA
Oceny: +13601
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
25.09.2016 / 07:52:07
Co racja to racja pierwsza połowa magia w drugiej troche odpuscili ! ale i tak 5:1 to bardzo dobry wynik
havok
Zarejestrowany od: 1413 dni
Ilość komentarzy: 519
Oceny: +4724
25.09.2016 / 08:36:06
Gościu jak możesz być jednocześnie kibicem MAN UTD i LIVERPOOLU ? POJEBAŁO CIĘ CZY JAK MAM TO NAZWAĆ ?