Klopp: Zakochałem się w tych dwóch minutach

Menedżer Liverpool FC Juergen Klopp był bardzo zadowolony z wyjazdowego remisu 1:1 na Old Trafford, który dał "The Reds" awans do ćwierćfinału Ligi Europy. Ekipa z portowego miasta w dobrym stylu obroniła zaliczkę 2:0 z pierwszego starcia na Anfield Road.

Wiedzieliśmy, że Manchester United zagra bardziej intensywnie niż w pierwszym spotkaniu. Mieliśmy drobne problemy z utrzymaniem piłki w pierwszej połowie. Myślę, że w pewnym momencie MU miał nawet 70 procent jej posiadania -

Mieliśmy jednak swoje wspaniałe momenty, stworzyliśmy sobie wyjątkowe okazje, ale De Gea po raz kolejny pokazał, że jest znakomitym bramkarzem. Potem swoją genialną chwilę miał Coutinho

Zakochałem się w tych dwóch minutach przed przerwą, ponieważ reagowaliśmy dwa razy szybciej niż przeciwnik. Moment, w którym Philippe wykorzystał swoją okazję był decydujący -