betclic

Klub Boruca chciał kupić last minute

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 16:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com (Perotti w barwach Sevilli)

Prezydent Genoa CFC, Enrico Preziosi ujawnia, iż w ostatnim dniu letniego okienka transferowego wpłynęła do klubu konkretna oferta ze strony angielskiego zespołu za Diego Perottiego.  

W ostatniej chwili na angaż 27-letniego argentyńskiego skrzydłowego zdecydowało się według najnowszych informacji AFC Bournemouth, które zaoferowało za doświadczonego gracza 15,5 miliona euro.

Beniaminek Barclays Premier League chciał pozyskać byłego gracza Boca Juniors ze względu na poważne problemy ze zdrowiem Maxa Gradela, którego nie zobaczymy już w tym roku kalendarzowym na ligowych boiskach. Oferta z miejsca została jednak odrzucona przez włoski zespół.

- W poniedziałek odrzuciłem ofertę za Diego Perottiego - powiedział Enrico Preziosi, cytowany przez "Football Italia". - Złożył ją klub z Anglii, opiewała ona na 15,5 miliona euro - kontynuował 67-letni Włoch.

- Nie mogliśmy sprzedać kogoś takiego jak Perotti w ostatnim dniu okienka transferowego. Oczywiście pieniądze w naszym klubie by się przydały, ale teraz jesteśmy w lepszej kondycji finansowej niż kilka lat temu, więc mogliśmy sobie pozwolić na odrzucenie oferty - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela