betclic

Klub Wilczka zwolnił trenera

Ostatnia aktualizacja: 28/09/15 20:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. carpifc1909.it

Fabrizio Castori nie jest już szkoleniowcem beniaminka Serie A, Carpi FC - poinformował oficjalnie włoski klub. Od tego lata członkiem drużyny jest polski napastnik, Kamil Wilczek.

61-latek pracował w drużynie ze Stadio Sandro Cabassi od początku poprzedniego sezonu ligowego. W sumie z ławki ekipę Biancorossich prowadził w 50 meczach. Zaliczył w nich 23 zwycięstwa oraz 16 remisów.

Zanim objął stanowisko trenera w Carpi FC, z którym pod koniec kwietnia wywalczył historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, prowadził takie drużyny jak chociażby Reggio, Ascoli, czy też AC Cesena.

Po sześciu seriach gier biało-czerwoni z dorobkiem zaledwie dwóch punktów plasują się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Gorsze na chwilę obecną od nich jest tylko Frosinone.

Według najnowszych informacji napływających do nas z Półwyspu Apenińskiego nowym menadżerem klubu zostanie 58-letni Giuseppe Sannino, który od grudnia ubiegłego roku pozostaje bez pracy. Został wówczas zwolniony z Catanii Calcio.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela