betclic

Kmiecik: Nasza motywacja jest na bardzo wysokim poziomie

Ostatnia aktualizacja: 15/12/16 22:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Wisły)

- Ruch zrobi wszystko, żeby nie spędzić świąt na ostatnim miejscu w tabeli. Mogę jednak zapewnić, że u nas motywacja utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie - powiedział Kazimierz Kmiecik, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

Wisła Kraków ligowe zmagania w 2016 roku zakończy w Chorzowie, gdzie w ramach 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy zagra z Ruchem. Trener "Białej Gwiazdy", Kazimierz Kmiecik przestrzega przed tym spotkaniem, że "Niebiescy" zrobią wszystko, by nie spędzić świąt na ostatnim miejscu w tabeli.

- Na pewno chcielibyśmy rozstrzygnąć ten mecz na naszą korzyść, ale Ruch zrobi wszystko, żeby nie spędzić świąt na ostatnim miejscu w tabeli. Jest w takiej sytuacji, że musi gonić przeciwników w tabeli i na pewno wszyscy piłkarze gospodarzy wybiegną w piątek podwójnie zmotywowani. Mogę jednak zapewnić, że u nas motywacja utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Pod tym względem nie mam żadnych zastrzeżeń do chłopaków, widać, że każdy bardzo chce wygrać i zakończyć ten rok mocnym akcentem
- ocenił Kmiecik.

Krakowski klub plasuje się obecnie na ósmej pozycji w ligowej tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!