betclic

Kmiecik: W derbach nie ma faworytów

Ostatnia aktualizacja: 09/12/16 20:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo.pl

Cracovia ma dobry zespół i to było widać na początku sezonu. Nie ma takiej drużyny, która cały sezon prezentuje wysoką formę – stwierdził szkoleniowiec Wisły Kraków, Kazimierz Kmiecik, na konferencji prasowej przed derbami Krakowa.

Biała Gwiazda po 18. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadziła ona na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty, a więc o dwanaście mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

Jutro będzie wiadomo, kto wejdzie na boisko i kto będzie walczył o zwycięstwo. Wszyscy są gotowi do zawodów. To będzie mecz walki i żadna drużyna nie odpuści. Udowodnimy, że potrafimy grać w piłkę i strzelać bramki – przyznał Kazimierz Kmiecik, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

W derbach nie ma faworytów. Wiadomo: jak Wisła jedzie na stadion Cracovii to też chce zwyciężyć. Ekipa poczuła wiatr w żaglach i prezentuje się bardzo dobrze. Powinniśmy rozstrzygnąć to starcie na swoją korzyść – zaznaczył.

Cracovia ma dobry zespół i to było widać na początku sezonu. Nie ma takiej drużyny, która cały sezon prezentuje wysoką formę. Są zawody, gdzie wydaje się, że można wygrać. A zrobi się jeden błąd, który powoduje porażkę. Biała Gwiazda na początku miała słabsze momenty, ale teraz złapała rytm i pnie się w tabeli. Nie chcemy przegrać już żadnego spotkania – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela