Knicks wygrali w Toronto, Cavaliers ograli Jazz

Ostatnia aktualizacja: 11/11/15 09:02, Komentarzy: 0

0
0

Toronto Raptors przegrali u siebie z NY Knicks 109:111 w najbardziej zaciętym wtorkowym spotkaniu NBA.

Na parkiecie Air Canada Centre goście uzyskali po pierwszej kwarcie nieznaczną przewagę, ale zmarnowali ją w trzeciej kwarcie. W końcówce wykazali się jednak lepszą odpornością psychiczną i dzięki temu odnieśli swoje trzecie wyjazdowe zwycięstwo.

Wśród bardziej wyrównanych nowojorczyków prym wiódł Carmelo Anthony, który zdobył 25 punktów. Cztery "oczka" więcej natomiast zapisał na swoim koncie najskuteczniejszy w szeregach gospodarzy DeMar DeRozan. Dla ekipy z Kanady była to trzecia porażka w bieżących rozgrywkach.

Niepokonani przed własną publicznością pozostają Cleveland Cavaliers. Ekipa z Ohio pokonała tym razem Utah Jazz 118:114. "Kawalerzystów" do piątego zwycięstwa w sezonie poprowadził LeBron James, który zdobył 31 punktów. Siedem "oczek" mniej uzbierał najskuteczniejszy w ekipie przyjezdnych Alec Burks.