betclic

"Kochaliby mnie w każdym klubie"

Ostatnia aktualizacja: 31/07/15 11:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Julian Mason, wikicommons

Ikona Chelsea Londyn John Terry uważa, że nienawidzący go kibice przeciwników potajemnie pragną mieć go w swojej drużynie - donosi "Sky Sports".

34-latek jest regularnie wyzywany przez fanów innych zespołów. Bierze się to głównie z pozaboiskowych kontrowersji, które wywołuje prywatne życie piłkarza.

Doświadczony obrońca w drużynie "The Blues" występuje od siedemnastu lat. Zdobył wiele tytułów i wierzy, że inni kibice są o to zazdrośni.

- Jestem pewien, że kochaliby mnie, gdybym był w ich klubie. Jestem jednym z tych graczy, którzy dla sprawy oddają wszystko - powiedział.

- Niestety, z tym przychodzi również niezrozumienie. Przywykłem do tego. Spotyka mnie to nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale wszędzie, gdzie się udajemy - dodał Terry.

- Staram się jednak cały czas rozwijać i postrzegać to w pozytywny sposób. Używam tego na moją korzyść. W dziewięciu przypadkach na dziesięć, kiedy tylko się skupię, wygrywamy. Kiedy schodzę z boiska i wiem, że dobrze wykonałem swoją pracę, co pozwoliło zdobyć trzy punkty, nie ma nic więcej do powiedzenia - podkreślił.

- Masz nadzieję, że kiedy odwiesisz buty na kołku, nie będziesz nienawidzony, tylko pamiętany jako bardzo dobry piłkarz i ktoś, kto dla klubu zrobił wszystko. Niezależnie od tego, co mówią ludzie, nikt nie może odebrać wygranej - podsumował Anglik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
sugawolf
Zarejestrowany od: 729 dni
Ilość komentarzy: 624
Oceny: +2916
Kibicuje:
Chelsea Londyn
31.07.2015 / 13:06:48
prawda jest taka, ze gdyby Terry gral w Man United czy Liverpoolu, to bylby ubostwiany i noszony na rekach. ale kogo obchodzi co inni mysla, JT swoja gra uciszyl hejterow, sukcesy mowia same za siebie.

Tabela