betclic

Koeman: Liverpool może zdobyć mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 15/11/16 10:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paul Blank, wikicommons

Ronald Koeman, holenderski menadżer Evertonu, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zdaniem Liverpool w bieżącym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do ostatecznego triumfu w Premier League.

Osiemnastokrotni mistrzowie Anglii po jedenastu seriach gier plasują się w tabeli angielskiej ekstraklasy na pierwszym miejscu. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia sześć punktów. Nad drugą Chelsea mają w tym momencie jedno "oczko" przewagi.

– Jestem pod sporym wrażeniem gry Liverpoolu, choć jest zdecydowanie za wcześnie, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski i typować ostatecznych faworytów. Mimo wszystko wydaje mi się, że The Reds w pełni zasługują na pierwsze miejsce w tabeli – powiedział Ronald Koeman, cytowany przez "Liverpool Echo".

– Mogą zdobyć mistrzostwo Anglii, ale nie są jedynymi kandydatami. W tym momencie walczy cztery, a może i nawet pięć zespołów – zaznaczył były opiekun Southampton, który do ekipy z niebieskiej części Merseyside przeniósł się przed sezonem.

– Moim zdaniem nawet Manchester United ma szansę, aby wygrać Premier League. Czerwone Diabły mają nowego trenera i na pewno z każdą kolejną kolejką będą prezentowali się coraz lepiej. Na pewno będą nieprzewidywalni
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela