Kolega Cionka oszalał. Popchnął rywala i wyleciał [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 19/12/16 10:45, Komentarzy: 8

2
8

Ten mecz kibice Serie A zapamiętają na długo. Genoa przegrała u siebie z US Palermo (Thiago Cionek grał do 79 minuty) 3:4, a w końcówce spotkania doszło do nieczęsto widywanej na boiskach sytuacji. Bramkarz gospodarzy uznał, że sam wymierzy sprawiedliwość, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Spotkanie było szalone nie tylko ze względów pozasportowych - Genoa prowadziła już 3:1, ale w 70 minucie Palermo strzeliło bramkę kontaktową, w 88 minucie doprowadziło do remisu, zaś w 90 - objęło prowadzenie.

W tej sytuacji gospodarze rzucili się do odrabiania straty, choć czasu już praktycznie nie było. Już w doliczonym czasie bramkarz Genoy, Matia Perin, chciał szybko wykopać piłkę na połowę gości, ale... przeszkadzał mu jeden z rywali.

Co zrobił Perin? Zamiast kopnąć piłkę, podbiegł do przeciwnika i go popchnął. Sędzia nie miał wyjścia i pokazał golkiperowi czerwoną kartkę. Wynik meczu nie uległ już zmianie, Genoa przegrała z Palermo 3:4.

Genoa CFC - US Palermo 3:4 (1:1)
Bramki: Simeone 4, 57, Ninkovic 65 - Quaison 42, Goldaniga 70, Rispoli 88, Trajkovski 90.
Czerwona kartka: Perin (90+3, Genoa).
Źródło: Twitter