Kolejna porażka Polski w Lidze Światowej. Tym razem z Serbią

MediaPictures.pl/Shutterstock
Reprezentacja Polski w siatkówce przegrała w trzech setach z Serbią w swoim trzecim spotkaniu w Lidze Światowej.

W pierwszej odsłonie nasi zawodnicy popełniali sporo błędów, ale do drugiej zmiany technicznej widzieliśmy w miarę wyrównany pojedynek. Dopiero końcówka seta należała do naszych rywali, którzy wygrali go 25:20.

Druga partia to niemal od samego początku dominacja Serbów. Polacy znowu dali się pokonać do 20. Trzeci set był chyba najbardziej zaciętym. Biało-czerwoni walczyli o zwycięstwo do samego końca, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali - 25:23 dla Serbii.

W piątek reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w Lidze Światowej w Łodzi, gdzie naszymi przeciwnikami będą Francuzi, Argentyńczycy oraz Rosjanie.
Źródło: sportowefakty.wp.pl