betclic

Kolejna zmiana trenera w Śląsku Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 15:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szybko kręci się trenerska karuzela w Śląsku Wrocław. Pięć dni temu drużynę z rąk urlopowanego Tadeusza Pawłowskiego przejął Grzegorz Kowalski, a już dziś władze klubu podjęły decyzję o kolejnej zmianie szkoleniowca. Nowym trenerem Śląska ma zostać Romuald Szukiełowicz.

Kowalski kilka tygodni temu został jednym z asystentów Pawłowskiego. Już wówczas spekulowano, że w przyszłości może go zastąpić w roli pierwszego trenera Śląska. Tak też się stało, ale jego przygoda z prowadzeniem ekstraklasowego zespołu ograniczyła się do jednego meczu. Został zwolniony po słabej grze i porażce Śląska z w wyjazdowym spotkaniu Lechią Gdańsk.

66-letni Szukiełowicz to znany ligowy trener. Na najwyższym szczeblu rozgrywek prowadził m.in. Lecha Poznań, Stomil Olsztyn i Pogoń Szczecin. Ostatnio w Ekstraklasie pracował w 2007 roku, gdy był trenerem Zagłębia Sosnowiec. W przeszłości był też trenerem Śląska. Prowadził go w latach 1989-1991 i 1995-1996.

Poza nim w sztabie szkoleniowym drużyny z Wrocławia mają być jej byli piłkarze - Dariusz Sztylka, Zbigniew Mandziejewicz i Janusz Jedynak.
Źródło: sport.pl, własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela