Kolejne zwycięstwo drużyny Salamona

Sandrino.14, wikipedia
Cagliari Calcio pokonało na własnym stadionie Pro Vercelli 3:0 w spotkaniu 21. kolejki drugiej ligi włoskiej. Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Bartosz Salamon.

Pierwszego gola dla drużyny prowadzonej przez Massimo Rastelliego strzelił Joao Pedro Galvao w 14. minucie gry. Drugą bramkę zdobył jedenaście minut później Diego Farias. Było to jego ósme trafienie w tym sezonie. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Marco Ezio Fossati.

Dla zespołu "Rossoblu" było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Klub ze Stadio Sant'Elia jest liderem drugiej klasy rozgrywkowej. Ma jeden punkt przewagi nad Crotone, które pokonało dzisiaj na wyjeździe Virtusa Entella 2:1.

W innym meczu z udziałem polskiego zawodnika, Brescia zremisowała u siebie bezbramkowo z Ternaną. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Tomasz Kupisz. Thiago Cionek znalazł się poza kadrą Modeny w wygranym przez jego zespół starciu z Novarą.