Kolejne zwycięstwo PSG

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 22:58, Komentarzy: 2

0
2

Paris Saint Germain wygrało przed własną publicznością z GFC Ajaccio 2:0 (2:0) w ostatnim spotkaniu drugiej kolejki francuskiej Ligue 1.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu trzy punkty zapewnili sobie jeszcze przed przerwą. Najpierw kapitalną szarżą w pole karne i strzałem w krótki róg popisał się Blaise Matuidi, a dziesięć minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzeniem głową zaskoczył bramkarza rywali Brazylijczyk Thiago Silva.

Podopieczni Laurena Blanca odnieśli w ten sposób drugie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach i objęli prowadzenie w tabeli. Beniaminek z Korsyki po pierwszej porażce spadł na siedemnastą pozycję.