betclic

Kolejny Polak w Serie A? Drągowski blisko Fiorentiny

Ostatnia aktualizacja: 20/06/16 14:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Bartłomiej Drągowski jest blisko podpisania kontraktu z Fiorentiną. Jagiellonia zaakceptowała ofertę transferu złożoną przez włoski klub - informuje "Przegląd Sportowy".

O odejściu Drągowskiego z Jagiellonii mówi się od wielu miesięcy. Wśród chętnych na Polaka wymieniało się Juventus i Bournemouth. Wiele wskazuje jednak na to, że utalentowany bramkarz trafi do Fiorentiny.

Według "Przeglądu Sportowego" włoski klub doszedł już do porozumienia z Jagiellonią. Fiorentina ma zapłacić za Drągowskiego 4 miliony euro. Piłkarz musi się jeszcze dogadać z nowym klubem w sprawie wynagrodzenia.

Z kim będzie rywalizował Drągowski? W poprzednim sezonie etat w bramce Fiorentiny miał Rumun Ciprian Tatarusanu, który ma za sobą słaby występ na EURO 2016. Być może to nie jedyny rywal 18-latka. Włoskie media informują, że klub z Florencji chciałby sprowadzić Salvatore Sirigu, który ostatnio nie mieścił się w wyjściowym składzie Fiorentiny.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Senior
Qax
Zarejestrowany od: 1053 dni
Ilość komentarzy: 590
Oceny: +6218
Kibicuje:
Liverpool FC Juventus Turyn Feyenoord Polska Real Madryt
20.06.2016 / 14:42:39
"Włoskie media informują, że klub z FLORENCJII chciałby sprowadzić Salvatore Sirigu, który ostatnio nie mieścił się w wyjściowym składzie FIORENTINY"

Tabela