betclic

Koller: Traciliśmy piłkę zbyt często

Ostatnia aktualizacja: 15/06/16 09:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Herbert Kratky / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Austrii Marcel Koller żałował, że jego podopieczni zmarnowali kilka dogodnych okazji w meczu z Węgrami w Bordeaux, zakończonym porażką 0:2.

- Zaczęliśmy dobrze. David Alaba uderzył w słupek na początku. Im dalej jednak toczył się mecz, tym byliśmy bardziej niestabilni i straciliśmy naszą dyspozycję - przyznał Koller, cytowany przez oficjalny serwis UEFA.

- Traciliśmy piłkę zbyt często, a Węgrzy potrafili zrobić z niej użytek i dłużej ją zatrzymać. Dlatego nasi zawodnicy musieli bardzo dużo biegać. Kilka razy udało się nam się przedostać pod pole karne rywali, ale zmarnowaliśmy swoje okazje - żałował opiekun Austrii sytuacji Zlatko Junuzovica czy w drugiej połowie Marcela Sabitzera.

- W drugiej połowie Węgrzy wykorzystali swoją przewagę. Nie byliśmy w stanie przejąć inicjatywy, a czerwona kartka Dragovicia tylko skomplikowała naszą sytuację - dodał Marcel Koller.

18 czerwca kolejnym rywalem Austriaków w zmaganiach grupy F będzie Portugalia, która we wtorek tylko zremisowała z Islandią 1:1. Spotkanie zaplanowano w Paryżu.

(za uefa.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!