betclic

Kolo Toure: Mogliśmy pokonać Manchester City

Ostatnia aktualizacja: 01/03/16 20:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pal2iyawit/Shutterstock

Doświadczony środkowy obrońca Liverpoolu, Kolo Toure, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż cała drużyna musi jak najszybciej zapomnieć o porażce w finale Capital One Cup z Manchesterem City. 

Ekipa z czerwonej części Merseyside ostatecznie uległa Obywatelom w serii rzutów karnych (1:3). Spora w tym zasługa bramkarza Wilfredo Caballero, który podczas konkursu jedenastek bronił jak w transie. 

Niestety to nie był dla nas dobry dzień. Czujemy się fatalnie, ponieważ mieliśmy spore szanse na zwycięstwo – stwierdził Kolo Toure, cytowany przez "liverpoolfc.com". 

Porażka po karnych zawsze jest wielkim ciosem. Nie da się ukryć, iż golkiper Manchesteru City zaprezentował się wręcz fantastycznie – kontynuował były piłkarz między innymi londyńskiego Arsenalu. 

Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski z tego pojedynku. Musi być on w ostatecznym rozrachunku dla nas pozytywną lekcją futbolu. Mamy przecież przed sobą jeszcze Ligę Europy, która w pełni może zrekompensować nam dotychczasowe niepowodzenia – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
duki
Zarejestrowany od: 1672 dni
Ilość komentarzy: 746
Oceny: +1642
Kibicuje:
Bayern Monachium AC Milan
02.03.2016 / 15:32:38
no dzisiaj sie okaże czy obie drużyny wyciągnęły wnioski.