Komedia pomyłek w defensywie Southampton. Bednarek przyczynił się do straconego gola [WIDEO]

Screen Twitter
Southampton zanotowało fatalny występ w pierwszej połowie spotkania z Hull City. Przy żadnym z trafień nie popisał się Jan Bednarek.
Hull City otworzyło wynik wtorkowej rywalizacji już w 11. minucie. Do siatki gospodarzy trafił wówczas Anass Zaroury.
Marokańczyk wykorzystał fakt, że jako pierwszy dopadł do piłki odbitej przez Gavina Bazunu. Na wcześniejszym etapie akcji z interwencją nie zdążył Jan Bednarek. Reprezentant Polski poszedł "na raz", nie przerwał ataku, co poskutkowało strzałem, a następnie golem.
Jeszcze bardziej komediowy wydźwięk miało drugie trafienie dla "Tygrysów". Tym razem w roli głównej wystąpił Joe Rothwell. Środkowy pomocnik otrzymał piłkę przy własnym polu karnym, ale holował ją zbyt długo, co wykorzystali rywale.
Po stracie piłki nieskuteczną interwencję zaliczył zaś Bednarek. Futbolówka przemknęła obok stopera, dzięki czemu spokojny i celny strzał oddał Fabio Carvalho.
AKTUALIZACJA 23:00
Ostatecznie "Soton" przegrało 1:2 (0:2), gola w końcówce strzelił bowiem Joe Aribo. Niemniej gospodarze wylądowali na czwartej pozycji w tabeli Championship, natomiast "Tygrysy" są szóste.
Hubert Kowalczyk20 Feb · 21:45