betclic

Kompany i Zabaleta wrócili do treningów

Ostatnia aktualizacja: 23/12/15 20:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Kapitan Manchesteru City Vincent Kompany i Pablo Zabaleta wrócili do treningów. Nie wiadomo jednak, czy zagrają w najbliższym meczu z Sunderlandem - potwierdził opiekun The Citizens Manuel Pellegrini na środowej konferencji prasowej.

- Sytuacja kadrowa jest lepsza, bo oprócz Samira Nasriego będziemy mieć kompletny skład. Zabaleta, Fernando i Kompany pracują już normalnie z drużyną - powiedział chilijski trener.

- Dopiero w sobotę zobaczymy, jaka będzie pierwsza jedenastka, teraz nie mogę mieć pewności co do kilku zawodników. Szczególnie dotyczy to: Davida, Kuna, Vincenta oraz Pablo - musimy zobaczyć w jaki sposób będą odzyskiwać formę - dodał.

Porażka z Arsenalem spowodowała, że The Citizens tracą do lidera już 6 punktów. - Jesteśmy w tej chwili na 3 miejscu, cztery punkty za Arsenalem i sześć punktów za Leicester. Przed nami mecz z Lisami 29 grudnia, więc jest bardzo ważne, aby wygrać dwa kolejne spotkania, i tym akcentem zakończyć pierwszą rundę - zaznaczył Pellegrini i równocześnie dodał, żeby nie panikować, tylko myśleć racjonalnie.

Pojedynek z Sunderlandem odbędzie się 26. grudnia w Boxing Day.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!