betclic

Konczkowski: Cicha zawsze była twierdzą

Ostatnia aktualizacja: 21/03/16 16:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0:0 w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Po zakończeniu rywalizacji obrońca "Niebieskich", Martin Konczkowski przyznał, że jego zespół nie jest zadowolony z podziału punktów.

- Byliśmy na pewno lepszy zespołem i prowadziliśmy grę, ale niestety nie przełożyło się to na dużo sytuacji, choć mogliśmy zdobyć bramkę. Plusem tego meczu jest to, że zagraliśmy na "zero" z tyłu, ale kosztem tego, że gra w ataku nie wyglądała najlepiej - powiedział 22-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Starałem się pomóc kolegom w ataku i nawet parę razy udało mi się dorzucić dobrze piłkę, ale Mario był bardzo dobrze pilnowany i właściwie nie miał z czego uderzyć. Wydaje mi się, że zabrakło nam też trochę szczęścia, precyzji i zimnej krwi, bo inaczej wywieźlibyśmy stąd komplet punktów. Niestety zremisowaliśmy, teraz musimy wygrać z Wisłą i potwierdzić naszą dobrą grę w tej rundzie - dodał.

W następnej ligowej kolejce podopieczni Waldemara Fornalika zagrają przed własną publicznością z Wisłą Kraków. - Musimy wygrać następny mecz u siebie. Cicha zawsze była twierdzą ciężką do zdobycia, a w tym roku wiele zespołów do nas przyjeżdża i punktuje. Martwi nas to, bo kibice przychodzą na stadion w Chorzowie oglądać nasze zwycięstwa, a w tym roku nie mieli jeszcze takiej okazji. W kolejnym meczu chcemy to zmienić - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!