betclic

Konczkowski: Legia tylko trochę nas zdominowała

Ostatnia aktualizacja: 01/03/16 08:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Ruch Chorzów zagra przed własną publicznością z Cracovią w ramach 25. kolejki Ekstraklasy. Obrońca "Niebieskich", Martin Konczkowski przyznał, że jego zespołowi może pomóc atut swojego stadionu.

W poprzedniej serii gier podopieczni Waldemara Fornalika przegrali na wyjeździe z Legią Warszawa 0:2. - Pierwsza połowa nie była zła w naszym wykonaniu, a zwłaszcza początek. Nastawialiśmy się, że Legia na nas ruszy, a mimo to parę razy fajnie pograliśmy piłką i nie wybijaliśmy piłki na auty. Pierwsza połowa nie była zła aczkolwiek w drugiej, szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła. Było jeszcze 40. minut do końca meczu, więc nie było nic do stracenia. Nie poddaliśmy się i staraliśmy, ale brakowało nam dokładnego grania i więcej agresji z naszej strony. Legia grała bardzo agresywnie i tym nas trochę zdominowali - powiedział 22-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Następny mecz już środę, więc będziemy mieli szybko okazję do rehabilitacji. Musimy jak najlepiej się zregenerować, odpocząć i u siebie zdobyć trzy punkty - dodał.

- Kibice zaśpiewali nam po meczu: „głowy do góry!”. Takie coś podnosi na duchu. Nie możemy się załamywać jedną porażką. Trzeba wziąć się w garść, bo kolejny mecz za parę dni. Myślę, że w walce o punkty z Cracovią pomoże nam atut własnego stadionu. Mamy nadzieję, że kibice w licznej grupie pojawią się na Cichej i będą nas wspierać głośnym dopingiem - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela