betclic

Konczkowski: Zawodnicy Wisły nie pozwalali nam na zbyt wiele

Ostatnia aktualizacja: 09/08/16 10:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Z jednej strony odczuwamy ogromny niedosyt. Z drugiej jednak, to my zdobyliśmy bramkę wyrównującą w końcówce spotkania – powiedział tuż po meczu z Wisłą Płock (2:2) zawodnik Ruchu Chorzów, Martin Konczkowski.

Podopieczni Waldemara Fornalika zajmują w ligowej tabeli 12. miejsce. Po czterech rozegranych spotkaniach LOTTO Ekstraklasy mają na swoim koncie cztery punkty. Wisła Płock, z takim samym dorobkiem, plasuje się lokatę wyżej.

– Z jednej strony odczuwamy ogromny niedosyt, bo mieliśmy wygrać po tych dwóch, trzeba przyznać, blamażach. Tym bardziej, że graliśmy u siebie. Z drugiej jednak, to my zdobyliśmy bramkę wyrównującą w końcówce spotkania – stwierdził Martin Konczkowski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Myślę, że zwłaszcza w pierwszej połowie to my prowadziliśmy grę, podchodziliśmy pod pole karne rywali, oddawaliśmy strzały, ale zawodnicy Wisły bardzo dobrze bronili i nie pozwalali nam na zbyt wiele – zaznaczył.

– Później wyprowadzili jedną, szybką kontrę i strzelili bramkę, ale dobrze, że wyrównaliśmy chwilę później. W drugiej połowie w nasze szeregi wkradło się wiele chaosu, gra była bardzo rwana, ale ostatecznie uratowaliśmy ten jeden punkt – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela