betclic

Wytypuj Igrzyska Olimpijskie, wygraj puchar i gotówkę

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 11:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lazyllama / shutterstock.com

Pora rozpocząć przygotowania do kolejnej wielkiej imprezy tego lata, jaką niewątpliwie są Igrzyska Olimpijskie. Mamy nadzieję na wiele medali wywalczonych przez reprezentantów - oby tym razem było ich więcej, niż tradycyjne 10. Dla tych, którym adrenaliny nigdy za dużo, serwis Bet.pl przygotował dodatkowe atrakcje w postaci turniejów z nagrodami, spośród których na szczególne wyróżnienie zasługuje Puchar Olimpijski.

Rozgrywka pucharowa to zupełna nowość w serwisie Bet.pl, w którym grę polecamy Wam od jakiegoś już czasu. Jej zasady są identyczne jak w tradycyjnych rozgrywkach sportowych - gracze rywalizują 1 na 1 w każdej fazie turnieju, a do kolejnej rundy awansuje ten, który zdobędzie więcej punktów. Tym sposobem, aby wygrać cały turniej, wystarczy pokonać zaledwie jedenastu przeciwników w bezpośrednich pojedynkach! Gracze, którzy awansują dalej, codziennie odpowiadają na pytania dotyczące Igrzysk Olimpijskich, a każdy dzień zbliża ich do wygrania upragnionego pucharu.

Tak naprawdę liczy się dobra zabawa, ale jeśli są też nagrody, to dlaczego nie? W Pucharze Olimpijskim do wygrania jest 500zł w gotówce. Po zakończeniu turnieju pieniądze można wypłacić bezpośrednio na konto bankowe. Wygrywają gracze, którzy dotrą przynajmniej do 1/8 finału.

Uwaga! Miejsca w Pucharze są limitowane! Nie zwlekaj i zapisz się za darmo już teraz.

To nie wszystko. Na Bet.pl znajdziesz też wiele innych turniejów na Igrzyska Olimpijskie, Ekstraklasę, Europejskie Puchary i inne rozgrywki. W każdym tygodniu na stronę dodawane są nowe turnieje w których można wygrywać pieniądze. A wszystko to zupełnie za darmo.
Źródło: własne

Tagi: