betclic

"Kontrakt z Liverpoolem to spełnienie marzeń"

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 15:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Niezwykle utalentowany angielski obrońca Liverpoolu, Joe Gomez przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że transfer do ekipy The Reds to dla niego osobiście spełnienie marzeń. Na Anfield 19-latek trafił w lecie 2015 roku. 

Młodzieżowy reprezentant Synów Albionu przez ostatni rok zmagał się z problemami zdrowotnymi. W barwach zespołu z czerwonej części Merseyside jak do tej pory rozegrał siedem meczów, w tym pięć w angielskiej Premier League. 

- Liverpool to bardzo dobre miejsce do życia. Ludzie są tutaj mniej nerwowi, reagują na wszystko spokojnie. Nie będę ukrywał. Cieszę się, że tu mieszkam. Dodatkowo miasto jest bardzo ładne -
powiedział Joe Gomez w wywiadzie dla klubowej telewizji. 

- Kontrakt z The Reds to dla mnie spełnienie marzeń. Nigdy nie myślałem, że będę grał w takiej drużynie. Reprezentowanie tak dużego klubu to dla mnie ogromny zaszczyt. Jestem dumny, że jestem jego częścią - zaznaczył.

- Ostatni rok był naprawdę bardzo długi. Nie był on dla mnie udany, ale najgorsze mam już za sobą i nie wracam do tego. Sporo się jednak nauczyłem. Patrząc oczywiście z perspektywy fizycznej oraz psychicznej
- dodał wychowanek Charlton Athletic.
Źródło: asinfo./własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!