Kontuzja Artura Sobiecha

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 16:29, Komentarzy: 0

0
0

Hannover 96 w meczu drugiej kolejki 2. Bundesligi pokonał na własnym stadionie Greuther Fuerth 3:1. Napastnik gospodarzy, Artur Sobiech w 33. minucie spotkania opuścił boisko z kontuzją. Jego miejsce na placu gry zajął Martin Harnik.

Drużyna z Hanoweru pierwszego gola zdobyła w 23. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Iver Fossum. Po zmianie stron trafienia zaliczyli również Sebastian Maier i Harnik, a wynik na 3:1 ustalił w doliczonym czasie gry, Veton Berisha.

Dzięki wygranej "Die Roten" utrzymali pozycję lidera 2. Bundesligi. Dwa zwycięstwa na swoim koncie ma jeszcze tylko Eintracht Brunszwik.

Dzisiaj w drugiej lidze niemieckiej odbędą się jeszcze dwa mecze. TSV Monachium zagra z Arminią Bielefeld, a Wuerzburger Kickers zmierzy się z Kaiserslautern.