betclic

Kontuzja kapitana Liverpoolu

Ostatnia aktualizacja: 19/08/15 10:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ruaraidh Gillies, wikicommons

Kapitan Liverpoolu Jordan Henderson z powodu kontuzji prawdopodobnie nie zagra w zbliżającym się spotkaniu ligowym z Arsenalem – donosi "Mirror".

Były gracz Sunderlandu urazu nabawił się podczas poniedziałkowego starcia na Anfield z AFC Bournemouth (1:0). 25-latek boisko musiał opuścić już w 52. minucie rywalizacji. Zastąpił go Emre Can.

We wtorek po południu pomocnik udał się na prześwietlenie stopy. Brendan Rodgers ujawnił, że w meczu drugiej kolejki zawodnik odczuwał zbyt silny ból i nie był w stanie kontynuować spotkania. Jego występ na Emirates stanął więc pod znakiem zapytania.

- Zawodnik miał problemy z dolnym fragmentem stopy. Nie trenował przez część tygodnia. Przyjmował leki przeciwbólowe, ale okazały się one niewystarczające. Bardzo chciał wystąpić w spotkaniu, ale widziałem, że jego ruchy były ograniczone - powiedział opiekun Liverpoolu.

- Świetnie sobie radził na boisku, ale najważniejsze jest, aby na murawie pojawiali się w pełni zdrowi zawodnicy. Niestety, dla niego ból okazał się zbyt silny - dodał Irlandczyk z Północy.

Klubowi lekarze mają otrzymać kompletne wyniki badań już w środę. Są przekonani, że piłkarz nie złamał kości śródstopia, ale jego problemem jest przewlekła dolegliwość, która prawdopodobnie wywołuje resztę objawów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela