Kontuzja lidera Manchesteru City

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 13:18, Komentarzy: 1

0
1

Kapitan Manchesteru City Vincent Kompany w spotkaniu z Juventusem Turyn nabawił się kontuzji łydki - poinformowało "BBC". Belgijski zawodnik przejdzie dzisiaj badania, po których okaże się jak długo potrwa jego przerwa w grze.

29-letni stoper urazu nabawił się kwadrans przed zakończeniem meczu z Juventusem. W jego miejsce na boisku pojawił się Nicolas Otamendi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem "Starej Damy" 2:1.

To kolejny piłkarz "The Citizens", który zmaga się z urazem. W sobotnim meczu Premier League kontuzji nabawił się Sergio Aguero. Argentyńczyk w spotkaniu z Juventusem wszedł na boisko z ławki rezerwowych siedem minut przed zakończeniem podstawowego czasu gry.

Kolejnym rywalem klubu z Etihad Stadium będzie West Ham United. Do tej pory piłkarze Manuela Pellegriniego wygrali wszystkie spotkania w lidze.