Kontuzja Messiego, piękny gol Higuaina [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28/05/16 09:10, Komentarzy: 5

0
5

Piłkarska reprezentacja Argentyny pokonała, po golu Gonzalo Higuaina, w meczu towarzyskim Honduras 1:0 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Estadio San Juan del Bicentenario.

Doświadczony napastnik SSC Napoli na listę strzelców wpisał się w 31. minucie rywalizacji. Wówczas wykorzystał on świetne podanie z bocznego sektora boiska od Marcosa Rojo i pewnym strzałem podcinką pokonał bramkarza rywali.

Warto zaznaczyć, iż tuż po godzinie gry boisko z powodu kontuzji pleców musiał opuścić Leo Messi. Napastnika FC Barcelony dokładnie w 64. minucie starcia zastąpił Ever Banega.

- Leo zarobił potężny cios w dolną część pleców. Robimy badania. To było bolesne, nie mogę w tej chwili postawić diagnozy - mówił zaraz po spotkaniu selekcjoner Argentyńczyków.

Spotkanie kontrolne z Hondurasem to dla Albicelestes część przygotowań do zbliżającej się wielkimi krokami setnej edycji Copa America. Turniej odbędzie się w dniach 3-26 czerwca w USA. Argentyńczycy zmagania w tych rozgrywkach rozpoczną od rywalizacji w grupie D. Zmierzą się w niej z Chile, Panamą oraz Boliwią.