betclic

Kontuzja nowego skrzydłowego Zagłębia

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 13:54, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Jestem zły i rozczarowany, ale taki właśnie jest futbol. Kontuzje się zdarzają, teraz potrzeba czasu na wyleczenie urazu. Na boisku nie można przewidzieć wszystkich sytuacji. Szkoda, że uraz przyplątał się na początku mojego pobytu w Zagłębiu – przyznał zawodnik Zagłębia Lubin, Deimantas Petravicius.

Miedziowi po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia punktów, a więc o trzy mniej niż liderująca w tym momencie Jagiellonia Białystok.

– W sobotę grałem w zespole rezerw, rywal wykonał wślizg od tyłu, a ja doznałem kontuzji kostki. Następnego dnia miałem lecieć na zgrupowanie kadry Litwy do lat 21. Czeka mnie teraz kilkutygodniowa przerwa w treningach
– przyznał litewski skrzydłowy, cytowany przez "zaglebie.com".

– Jestem zły i rozczarowany, ale taki właśnie jest futbol. Kontuzje się zdarzają, teraz potrzeba czasu na wyleczenie urazu. Na boisku nie można przewidzieć wszystkich sytuacji. Szkoda, że uraz przyplątał się na początku mojego pobytu w Zagłębiu, trenerzy wprowadzają mnie do drużyny, a kontuzja wszystko opóźni – zaznaczył.

– Cały klub jest profesjonalnie zarządzany, mamy tutaj wszystko, czego potrzebujemy. Treningowe zaplecze, boiska, to wszystko robi wrażenie. Kibice mocno wspierają drużynę. Jestem szczęśliwy, że zostałem zawodnikiem Zagłębia. Mogę się tutaj rozwijać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20484
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
07.10.2016 / 06:54:59
Trudno, życie. Pare tygodni przerwy z powodu kontuzji stawu skokowego.
Szybkiego powrotu na murawę mu życzę.

Tabela