Kontuzja obrońcy Olympique Marsylii

Obrońca Olympique Marsylia, Brice Dja Djedje doznał kontuzji mięśnia czworogłowego – poinformowano na stronie internetowej francuskiego klubu. 25-latek przejdzie dzisiaj badania, które określą jak długa będzie jego przerwa w grze.

Z powodu urazu, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej musiał opuścić boisko podczas niedzielnego meczu z OGC Nice. W 68. minucie gry zmienił go Jacques-Alaixys Romao. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Dja Djedje w bieżącym sezonie rozegrał 14 meczów w Ligue 1. Wystąpił również w trzech spotkaniach Ligi Europy i jednym Pucharu Francji. Zdobył w nich jednego gola.

Pod nieobecność Dja Djedje o miejsce na prawej stronie defensywy będą rywalizowali Javier Manquillo i Mauricio Isla. Na boku obrony może występować również Lassana Diarra.