Kontuzja obrońcy Valencii

efecreata mediagroup/Shutterstock
Jose Luis Gaya doznał kontuzji ścięgna w prawym udzie - poinformowano na portalu Valencii. Zawodnik przeszedł badania, które określą jak długo potrwa jego przerwa w grze.

Hiszpański defensor urazu nabawił się w drugiej połowie wtorkowego spotkania z Espanyolem Barcelona. W 61. minucie gry zmienił go Sofiane Feghouli. Mecz zakończył się porażką klubu z Estadio Mestalla 0:1.

Gaya w bieżącym sezonie rozegrał w barwach "Nietoperzy" sześć spotkań. W meczu Ligi Mistrzów przeciwko Zenitowi Sankt Petersburg udało mu się zaliczyć asystę.

Według brytyjskich mediów, 20-letni obrońca może w zimowym okienku transferowym zostać kupiony przez ManchesterUnited. "Czerwone Diabły" szukają zastępcy dla Luke'a Shawa, który z powodu kontuzji może pauzować nawet do końca sezonu.