betclic

Kontuzja Sebastiana Mili nie tak poważna

Ostatnia aktualizacja: 21/12/15 16:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Pomocnicy Lechii Gdańsk, Sebastian Mila i Aleksandar Kovacević przeszli badania, które określiły jak poważne są ich kontuzje. Reprezentant Polski ma obrzękniętą kostkę, a Serb nadciągnął więzadło poboczne w kolanie – poinformowano na portalu klubu z Trójmiasta.

– Kontuzje Mili i Kovacevicia nie są tak poważne, jak wynikało to po pierwszych oględzinach. Reprezentant Polski ma obrzękniętą kostkę, a w przypadku Kovacevicia nie potwierdziły się pierwsze diagnozy, mówiące o zerwaniu wiązadeł. Serbski pomocnik "Biało-Zielonych" ma naciągnięte więzadło poboczne, co sprawia, że proces dochodzenia do pełni sprawności będzie szybszy
– poinformowano na stronie internetowej Lechii.

Obaj zawodnicy urazów nabawili się podczas sobotniego starcia z Górnikiem Łęczna. Mila musiał opuścić boisko w 16. minucie spotkania. Jego miejsce na placu gry zajął Grzegorz Kuświk. Kovacević w 34. minucie meczu został zmieniony przez Daniela Łukasika. Piłkarze Dawida Banaczka przegrali 1:3.

Lechia zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w Ekstraklasie. Ma jeden punkt straty do Jagiellonii Białystok, która jest na ósmej pozycji w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!